وب سایت
...

آرشيو دوره ها و کلاس ها

1234[ مجموع 32 دوره و کلاس ]
برنامه دوره تابستان 96 (آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق) شهر تهران   برای ثبت نام در کلاسهای ترم تابستان سال 96 از لینک زیر اقدام نمایید.  
به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند جلسه اول کلاس مدار الکتریکی ترم تابستان 95 از روز پنج شنبه 31 تیر 95 ساعت 14:30 در موسسه پژوهش برگزار می شود. بقیه کلاسها از هفته آینده شروع می شود.
برنامه دوره تابستان 95 (آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق)      
برنامه کلاسهای نکته و تست ویژه آمادگی در کنکور ارشد سال 95 به شرح زیر اعلام می شود:     کاربر گرامی، شما می توانید از طریق لینک زیر به صورت غیر حضوری نیز ثبت نام نمایید.    
به اطلاع متقاضیان محترم کنکور نیمه متمرکز دکتری می رساند، موسسه پژوهش به دلیل اهمیت بالای درس استعداد تحصیلی در کنکور دکتری، کارگاه های آموزشی این درس را برگزار می نماید: کارگاه مذکور در واقع جلسۀ نخست کلاس می باشد تا فرصت آشنایی با محتوای کلاس و روش تدریس استاد مربوطه به رایگا ...
  برای ثبت نام و اطلاع از دوره با شماره 86741- 021 دپارتمان برق تماس بگیرید.
    توجه: شرکت در این دوره برای داوطلبین آزمون ارشد سال 95 که درس مدار الکتریکی را مطالعه کرده و تمایل دارند که با نکات پیشرفته این درس هم اشنا شوند، توصیه می شود. کاربر گرامی، شما می توانید از طریق لینک زیر به صورت غیر حضوری هم ثبت نام نمایید.  
به استحضار دانشجویان عزیز می رساند شروع کلاسهای دوره پاییز دپارتمان برق موسسه پژوهش به شرح زیر می باشد: زمان شروع کلاس های استاد شفیعی( الکترومغناطیس -معادلات - ریاضی مهندسی) دوشنبه 11 آبان 94 ...
برنامه کلاسهای پاییز گام برتر در مهندسی برق در شهر اهواز به شرح زیر اعلام شد. برای اطلاع از برنامه بقیه دروس رشته برق و لیست شهریه و تخفیفات زمانی با شماره 3333865-0613 تماس بگیرید.
1234[ مجموع 32 دوره و کلاس ]