وب سایت
...

نحوه ثبت نام در آزمون های گام برتر سال 97

ﺳﻪشنبه 3 بهمن 1396 ساعت 15:54
10 / 10
از 3 کاربر

به اطلاع داوطلبین عزیز می رساند برای شرکت در "آزمونهای گام برتر" ویژه کنکور ارشد و دکترای مهندسی برق سال 97، کافی است که ابتدا از طریق لینک ثبت نام که در ادامه آمده است،  وارد سامانه شوید. سپس بعد ثبت نام و دریافت ایمیل فعالسازی، مجدد وارد کنترل پنل کاربری خود شوید و در ادامه جهت ثبت نام در آزمون هایی که تمایل به شرکت در آنها را دارید، دکمه شرکت در آزمون مربوطه را کلیک کنید تا امکان ثبت نام در آزمون برای شما فراهم شود. بعد ثبت نام در آزمون، در بازه ی زمانی که برای هر آزمون تنظیم شده، در آزمون مربوطه شرکت کرده و در انتها پاسخنامه را تکمیل و ارسال دارید. بعد اتمام آزمون نیز می توانید پاسخ تشریحی آزمون و همچنین کارنامه خود را از طریق کنترل پنل کاربری  دریافت دارید.

همچنین در مورد زمان شرکت در آزمون، به مدت زمان آزمون و نیز بازه ای که برای شرکت در هر آزمون اختصاص داده شده، دقیقا توجه نمایید. برای روشن شدن موضوع به این مثال توجه کنید . فرض کنید قرار باشد که آزمون درس الکترونیک در ساعت 20 روز جمعه به مدت 75 دقیقه برگزار شود . از آنجا که در کنترل پنل، امکان شرکت در آزمون در بازه زمانی از ساعت 20 تا ساعت 24 روز جمعه به کاربر داده شده است، در این بازه چهار ساعته می توانید از طریق کنترل پنل خود در ازمون شرکت نمایید. توجه به این نکته اهمیت دارد که اگر زمان از ساعت 24 روز جمعه گذشته باشد، خود به خود پنل آزمونی شما بسته شده و دیگر امکان شرکت در آزمون را ندارید. پس بهتر است که در زمانهای اولیه ی بازه ی اختصاص داده شده 20 الی 24 در آزمون شرکت کنید تا برای شرکت در آزمون زمان داشته باشید.

از سوی دیگر، اگر احیانا در حین شرکت در آزمون با قطعی لحظه ای اینترنت مواجه شدید، زمان سنج تا انتهای زمان آزمون، به کار خود ادامه می دهد. لذا می توانید مجدد به شبکه وصل شوید و ادامه آزمون خود را دنبال نمایید. فقط قبل از به پایان رسیدن زمان آزمون، بایستی کل پاسخنامه تکمیل شده باشد. شایان ذکر است که پاسخ های قبلی کاربر در قطع و وصل احتمالی شبکه، حفظ می شود.

ضمنا در هر زمان، قبل، حین آزمون و یا بعد آن می توانید از طریق کنترل پنل کاربری سوالات خود را با مدیر آزمون مطرح کرده و در اسرع وقت، پاسخ مدیر آزمون را دریافت دارید.

سامانه آزمون های آزمایشی گام برتر ویژه کنکور ارشد و دکترا سال 97

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :